Konferansjer

Paweł Kleszcz – ma ponad 22 lata doświadczenia estradowego. Poprowadził już blisko 2000 imprez kulturalnych, sportowych i firmowych. Doskonale sprawdza się zarówno na kameralnych spotkaniach, jak i na piknikach gromadzących resze ludzi. Prowadząc zawody sportowe, potrafi uwieść wielotysięczną publiczność.
Prowadzi imprezy integracyjne dla firm, programy estradowe, konferencje i szkolenia. Właściwie trudno jest wymienić znaną w Polsce firmę, której pracownicy i goście nie bawili się szampańsko w trakcie prowadzonej przez niego imprezy. Spośród największych wymienić należy: Avon Cosmetics, L’Oreal, Coca Cola, Frito Lay, TP S.A., Siemens, Adidas, Makro, E. Leclerc, Casino Poland, Mercedes, MAN, Volvo, Schmidts i wiele innych. Równie różnorodny jest charakter prowadzonych przez niego zabaw: jubileuszowy, kabaretowy, militarny, country, cygański, ludowy, szlachecki, wenecki, etc… Miał przyjemność wielokrotnie prowadzić największe wielodniowe imprezy sportowe i kulturalne we wszystkich największych halach widowiskowych w Polsce. Pełnił honory gospodarza na dużych galach otwarcia, w tym Jeździeckich Mistrzostw Świata.
Od prowadzącego zależy w dużej mierze atmosfera każdego spotkania – warto zatem powierzyć tak odpowiedzialne zadanie osobie kompetentnej, z olbrzymim doświadczeniem i wyczuciem – osobie, jaką jest niewątpliwie Paweł Kleszcz.

Paweł Kleszcz ma niezwykły dar wyczuwania atmosfery panującej podczas spotkania czy zabawy. Potrafi w sposób subtelny i pełen taktu panować nad uczestnikami, wciągając ich do najzabawniejszych animacji - konsekwentnie realizując przy tym założony scenariusz. Z pełnym zaufaniem można powierzyć mu realizację celów marketingowych czy też PR związanych z eventem.